VRIESKAST 2 GLASDEUREN ZWART

325-9706

Registreer of log in om te bieden.

Registreren

Spoedveiling supermarkt met stellingen en koelingen Amsterdam Westpoort

In opdracht veilen wij weinig gebruikte horeca-apparatuur en supermarkt stellingen. Nagekeken en werkend. Locatie Amsterdam Westpoort
Openbare veiling. Aanmelden voor de kijkdag via de klantenservice

Transport is mogelijk door de transporteur.

Schrijf u nu gratis in voor onze Veilingmail!

Biedingen zijn onder gunning door de opdrachtgever.

Biedingen zijn altijd bindend en onherroepelijk. Als u een kavel wint, bent u verplicht tot afname. De biedprijs is excl. 21 % BTW en 18% Veilingkosten.

Handmatig bod U kunt een eenmalig bod plaatsen door de bied! button aan te klikken. Het bod is minimaal gelijk of hoger dan het openingsbod. De daarop volgende biedingen gaan met een minimale verhoging welke afhankelijk is van het huidige hoogste bod op het betreffende kavel.

Autobod 
U kunt ook een automatisch bod plaatsen door de autobod button aan te klikken. Er komt dan een A achter het bod te staan. Het systeem biedt automatisch voor u tot het door u ingevoerde maximum. Ook uw automatisch bod wordt verhoogd via de onderstaande staffel. LET OP! Mocht u een autobod willen instellen en u heeft op dat moment het hoogste bod staan dan zal de autobod hier overheen gaan. U heeft al een autobod staan maar wilt deze verhogen? Dat kan! Verhoog het autobod naar een door u bepaald maximum. 

TIP! Een autobod kunt u goed gebruiken tegen bieders die wachten tot het laatste moment, daarnaast hoeft u niet fysiek achter de pc te zitten.

5 minuten regel Er geldt bij Veilingwinnaar de 5 minuten verlenging. Indien er in de laatste 5 minuten wordt geboden wordt de tijd met 5 minuten verlengd per kavel. 
Veilingwinnaar is al meer dan 17 jaar actief met horeca inventaris veilingen

Beschrijving

VRIESKAST 2 GLASDEUREN ZWART merk Combisteel. Op de foto rechts !

Deze zwarte vrieskast heeft een moderne uitstraling, zelf sluitende deuren, verstelbare schappen en digitale temperatuur aflezing. Het geventileerde koelsysteem zorgt voor efficiënte koeling, terwijl automatische ontdooiing het onderhoud minimaliseert. De LED-verlichting verlicht je producten optimaal en de deurverwarming voorkomt condensvorming, eenvoudig in- of uit te schakelen. 

De afmetingen zijn 1253x710x1997 mm (LxDxH) 

- verbruik 0.874 kW - inhoud 1000 liter 

- temp. -22/-18ºC - gewicht 240 kg.

Belangrijkste kenmerken:

  • Geventileerde koeling: voor een constante en gelijkmatige temperatuur.
  • Automatische ontdooiing: bespaart tijd en onderhoud.
  • LED-verlichting: verlicht de producten energiezuinig en effectief.
  • Deurverwarming: voorkomt condensvorming en kan eenvoudig worden in- of uitgeschakeld.

Specificaties

Categorie

Horeca koel- en vriesapparatuur

Kavel delen